Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności. Kliknij aby wyłączyć powiadomienie.×

Skip navigation

Aktualności

time-to-move-plakat

akademia-lideraAkademia Lidera zaprasza na nowy projekt „AKCJA – KREACJA”

„Jeśli poszerzymy perspektywę, zobaczymy, że tak naprawdę każdy z nas jest twórcą, ponieważ w mniej lub bardziej świadomy sposób kreujemy  nasze życie”

Celem zajęć jest aktywowanie twórczego potencjału umysłu, lepsze poznanie samego siebie , odkrycie różnych aspektów własnej osobowości.

Warsztaty kreatywności , wykorzystując metody aktywizujące (burza mózgów, pedagogika zabawy, metoda sześciu kapeluszy, gry  i inne) pozwolą odnaleźć  w sobie twórcę.

Młodzież w wieku 13-19 lat. Spotkania w czwartki godz.17,00

 Spotkanie organizacyjne 8 września godz. 16,30 CIM MDK

prowadzący Maria Cieszyńska

cim kariera (1)

 

klub-AKADEMIA-LIDEROW-zapisy

 

 

Aktywuj-informację-1024x724

Fotorelacja z eurolekcji o tematyce „Eurowolontariat” z udziałem Marekhi Tughushi z Gruzji, która przebywa na wolontariacie Europejskim EVS Program „Młodzież w działaniu” projekt STEP – organizacja goszcząca 12-1 OHP Siemianowice Śląskie. Bardzo owocne spotkanie odbyło się 20 września w Internacie Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu. Regionalny Punkt Eurodesk w Centrum Informacji Młodzieży MDK prowadzi lekcje europejskie dla szkół o tematach: eurostudia; eurowolontariat; europraca, euroaktywacja i euroszanse. Szczegóły na stronie Eurodesk Polska. Zapraszamy do skorzystania z oferty!