NOWA SCENA MUZYCZNA MDK – piosenki Bułata Okudżawy śpiewa Jacek Beszczyński

Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu zaprasza na koncert z cyklu Nowa Scena Muzyczna, dnia 22.05.2015 o godz.19:30 do sali widowiskowej MDK.
Tym razem artystą zaproszonym do cyklu koncertów Nowa Scena Muzyczna jest znany i bardzo ceniony toruński bard, postać nietuzinkowa w toruńskim świecie artystycznym, malowniczo wpisująca się w życie kulturalne i społeczne naszego miasta, Jacek Beszczyński. Artysta ten jest wielkim admiratorem twórczości i osobowości Bułata Okudżawy.
Podczas koncertu zaprezentuje nowe, własne tłumaczenia, tekstów tego wybitnego poety i muzyka, z rodziną, którego jest zaprzyjaźniony.
Żona Bułata Okudżawy, po wysłuchaniu jednej ze swoich ulubionych piosenek męża w wykonaniu Jacka Beszczyńskiego stwierdziła ….”tylko Bułat i Ty….”!
Zapraszamy zatem na nostalgiczne, pełne ciepła i mądrości spotkanie z twórczością Bułata Okudżawy w nastrojowym, pełnym zadumy, ale i wyrafinowanego dowcipu w wykonaniu Jacka Beszczyńskiego. Koncert nosi tytuł „Nie wszystko złoto co się świeci”, a z Jackiem Beszczyńskim zagra zespół muzyczny „Nadziei maleńka orkiestra”
Bilety w cenie 15 zł można rezerwować w portierni MDK,tel: 56 6221477 lub u organizatora koncertu.

beszczyn