Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności. Kliknij aby wyłączyć powiadomienie.×

Skip navigation

Aktualności

Centrum Informacji Młodzieży MDK zaprasza na warsztaty psychologiczne „Jak radzić sobie z trudnymi emocjami”, które odbędą się 9 kwietnia o godz.17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury.

Zapisy poprzez formularz rejestracyjny na stronie:
https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/484-torun

Praktyczne zajęcia skierowane do uczniów zainteresowanych tematami psychologicznymi oraz rozwojem osobistym. Wydarzeniu towarzyszyć będzie prezentacja oferty edukacyjnej uczelni prowadzącej kierunek psychologia oraz punktu informacji europejskiej EURODESK POLSKA.

Wydarzenie na FB

 

 

time-to-move-plakat

akademia-lideraAkademia Lidera zaprasza na nowy projekt „AKCJA – KREACJA”

„Jeśli poszerzymy perspektywę, zobaczymy, że tak naprawdę każdy z nas jest twórcą, ponieważ w mniej lub bardziej świadomy sposób kreujemy  nasze życie”

Celem zajęć jest aktywowanie twórczego potencjału umysłu, lepsze poznanie samego siebie , odkrycie różnych aspektów własnej osobowości.

Warsztaty kreatywności , wykorzystując metody aktywizujące (burza mózgów, pedagogika zabawy, metoda sześciu kapeluszy, gry  i inne) pozwolą odnaleźć  w sobie twórcę.

Młodzież w wieku 13-19 lat. Spotkania w czwartki godz.17,00

 Spotkanie organizacyjne 8 września godz. 16,30 CIM MDK

prowadzący Maria Cieszyńska

cim kariera (1)

 

klub-AKADEMIA-LIDEROW-zapisy

 

 

Aktywuj-informację-1024x724

Fotorelacja z eurolekcji o tematyce „Eurowolontariat” z udziałem Marekhi Tughushi z Gruzji, która przebywa na wolontariacie Europejskim EVS Program „Młodzież w działaniu” projekt STEP – organizacja goszcząca 12-1 OHP Siemianowice Śląskie. Bardzo owocne spotkanie odbyło się 20 września w Internacie Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu. Regionalny Punkt Eurodesk w Centrum Informacji Młodzieży MDK prowadzi lekcje europejskie dla szkół o tematach: eurostudia; eurowolontariat; europraca, euroaktywacja i euroszanse. Szczegóły na stronie Eurodesk Polska. Zapraszamy do skorzystania z oferty!