SERDUSZKO PUKA W RYTMIE CZA CZA – potańcówka dla seniorów

Serdecznie zapraszamy Toruńskich Seniorów na Karnawałową potańcówkę „Serduszko puka w rytmie czacza” do Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu.  Celem imprez jest m.in.  nawiązanie nowych znajomości wśród seniorów,  dostarczenie pozytywnych emocji oraz dawki zdrowego ruchu.

Wzorem ubiegłego roku jednym z konkursów przewidzianych podczas imprezy będzie  degustacja wypieków. Stąd też nasza prośba, aby każdy Ośrodek czy Klub seniora przygotował na imprezę swoje ulubione ciasto. Ma to na celu również zachowanie konwencji bardziej „prywatki” niż  Królewskiego Balu.

Proszę o informację , czy jest to możliwe, aby dostarczyć nam w dniu imprezy 1 blachę ciasta. Do wypieku proszę dołączyć kartkę z nazwą ośrodka i nazwą ciasta.

Potańcówka odbędzie się 29 stycznia 2016 r (piątek) w godz. 17:00 – 19:00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Przedzamcze 11/15 w Toruniu. Do tańca zagra nam Pan Jacek Szelangiewicz.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 601 237 905.

Wstęp 5 zł od osoby (przed rozpoczęciem imprezy).

POTANCOWKA DLA SENIOROW-2016