NOWA SCENA MUZYCZNA – KONCERT „KU WOLNOŚCI…”

grazyna

Nowa Scena Muzyczna 19.11.2016 (sobota) godz.17.00 Koncert pt. „Ku wolności…”

Grażyna Ratajczak – Nadolska ( absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy im. F. Nowowiejskiego na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Śpiewu i Edukacji Muzycznej, współorganizator i twórca Audycji Muzycznych w Toruniu, współautorka poradnika dla nauczycieli pt: ” Praca z uczniem zdolnym na zajęciach z przedmiotów artystycznych”  , nauczyciel muzyki, śpiewu, gitary w ZS nr 28 w Toruniu oraz instruktor śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury,  edukator w zakresie emisji głosu, współorganizator życia kulturalnego w Toruniu ) wraz z zespołem zaprezentuje specjalnie dla Państwa po raz pierwszy utwory z najnowszej płyty autorskiej pt: „Ku wolności…” w ciekawych aranżacjach zawierających różne style muzyczne. Zespół składa się z 7 muzyków grających ze sobą od wielu lat podczas przeróżnych projektów muzycznych w składzie: Grażyna Ratajczak – Nadolska (śpiew, gitara akustyczna) , Paulina Burczyńska ( skrzypce ), Wojciech Bryll ( gitara basowa ), Bartosz Pacura ( gitara elektryczna ), Bartosz Machajewski ( gitara elektryczna, gitara akustyczna ), Daniel Przewięzikowski (  instrumenty klawiszowe ), Szymon Tuszyński ( perkusja i inne instrumenty perkusyjne ). Zapraszamy wszystkich serdecznie.