NOWA SCENA MUZYCZNA MDK – „SPOTKANIE POETYCKIE Z MIŁOŚCIĄ W TLE”

Nowa Scena Muzyczna Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu zaprasza na spotkanie artystyczne pt. „Spotkanie poetyckie z miłością w tle”
Gościem Nowej Sceny Muzycznej będzie człowiek o wielu pasjach, które odkrył w dojrzalszym wieku. Jego poezja zyskuje wielu miłośników, tomiki wierszy rozchodzą się błyskawicznie.
Podczas poetyckiego spotkania, zapoznacie się państwo z wierszami o miłości i erotykami. Znawczyni poezji , kierownik Teatru DRAO z MDK wyraziła się o autorze wierszy –Wszak to współczesny Leśmian!
Tą osobą jest Włodzimierz Pankiewicz pochodzący z Zakrzewa , uroczej miejscowości w okolicach Złotowa.
Recytacji podjęli się młodzi aktorzy Agata Lewandowska, Olga Zabulska i Maciej Laus – uczestnicy zajęć teatralnych z Teatru DRAO pod kierunkiem Magdaleny Łubkowskiej-Stanisławskiej oraz Teatru R.Bezimienni pod kierunkiem Małgorzaty Chojnowskiej-Wiśniewskiej.

Oprawę muzyczno-wokalną zapewni młoda, utalentowana wokalistka, poetka, instrumentalistka Zuzanna Wiśniewska.