PUSZCZA – Teatr R.Bezimienni

Zapraszamy serdecznie na ostatni w tym sezonie spektakl Teatru R.Bezimienni. Tym razem podjęliśmy się realizacji poematu ekologicznego pt. „Szcz”Tomasza Gromadki. Wszyscy jesteśmy częścią ekosystemu, a mimo tego walczymy ze sobą działając często na własną niekorzyść. Jak będzie tym razem? Czy jest możliwa separacja poszczególnych elementów w systemie. Czy nadal system będzie działa sprawnie, jeśli zburzymy istniejący układ? Końcem tego sezonu nasz teatr obchodzi 10 lecie! Reż. Małgorzata Chojnowska-Wiśniewska.

Występują: Magda Bródka, Nikola Klamann,Otylia Klinikowska, Zofia Koprowska, Agata Lulewicz, Zelia Magdziak, Franek Motyka, Małgorzata Myszkowska, Weronika Płachecka, Olgierd Robak, Paulina Skimina, Mikołaj Słowik, Julia Stark, Adrian Wilk, Iga Żurańska.