Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2018/19

Uwaga rodzice i wychowankowie! Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2018/19.
Od 21 maja do 13 czerwca 2018 r można zapisywać dzieci na zajęcia organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu w nowym roku szkolnym. Nabór dzieci spoza Torunia na wolne miejsca odbędzie się od 19 do 26 lipca br.
Nabór jest elektroniczny . Należy wejść na stronę www.torun-pozaszkolne.pzo.edu.pl i tam wypełnić wniosek. Następnie wydrukować go, podpisać i przynieść do placówki. Młodzież pełnoletnia wypełnia dokumenty we własnym imieniu. W ofercie znajdują się zajęcia: taneczne, wokalne, teatralne , plastyczne, muzyczne oraz klubowe (filmowe, fotograficzne, wolontariat, modelarnia itp.). Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 19 lat. Szczegółową ofertę można sprawdzić na naszej stronie w dziale Zajęcia stałe, a regulamin rekrutacji w dziale REKRUTACJA.

Zapraszamy do MDK!!!

Do pobrania: