„Trzy szwy – na zabój”: premiera Teatru R. Bezimienni

„Trzy szwy- na zabój”- to najnowsza premiera Teatru R. Bezimienni grupy SKA. Tym razem zapraszamy publiczność za kulisy areny cyrkowej do świata tancerek, klaunów i akrobatów! Miłość, uprzedzenia i nadzieje bohaterów wyrażane słowami Katarzyny Grocholi złagodzą wdzięczne piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.
Reżyseria: Małgorzata Chojnowska-Wiśniewska Przygotowanie muzyczne: Elżbieta Ciechanowska Zdjęcia: Radosław Kubiak
Występują: Kalina Dorożyńska, Miłosz Gajewski, Maja Kamińska, Nicola Kwaśniewska, Maciej Laus, Agata Lewandowska, Paweł Piotrowski, Mikołaj Sawiński, Karol Soboczyński, Natalia Szymczak, Natalia Wilczek, Olga Zagulska.

Link do wydarzenia na FB