XIII Karnawałowy Bal Integracyjny „W Rytmie Disco polo”

Dnia 5 lutego 2016 r. w godzinach 16:30-18:30 odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Toruniu XIII Karnawałowy Bal Integracyjny „W Rytmie Disco polo”.
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież niepełnosprawną w wieku od 7 do 24 lata oraz inne chętne dzieci.
Organizatorami Balu są: Młodzieżowy Dom Kultury – młodzież z Klubu 8 Wspaniałych oraz Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej UMT.
Podczas Balu będziemy bawić się w rytm muzyki Disco polo. Mile widziany strój nawiązujący do tematu.
Serdecznie zapraszamy na imprezę również dzieci i młodzież niepełnosprawną, która nie należy do żadnej organizacji. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 601 237 905.
Bal jest bezpłatny, dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Torunia.

Zapraszamy do MDK 😉

impreza-cykl-BAL-INTEGRA-DISCO-POLO-2016-PLAKAT