!!! UWAGA !!! ZMIANA WEJŚCIA do MDK

UWAGA !!!!! ZMIANA WEJŚCIA do MDK. W związku z kręceniem filmu „Filip” w MDK od czwartku (23.09.) do soboty (25.09.) GŁÓWNE WEJŚCIE do MDK (z ul. Przedzamcze) będzie WYŁĄCZONE Z UŻYTKOWANIA. Zdjęcia do filmu będą kręcone na ul Przedzamcze , na tle głównego wejścia do budynku, wewnątrz budynku: hall na parterze włącznie z portiernią; koniec stanowi początek Galerii. I ten teren będzie niedostępny dla pracowników, wychowanków i ich rodziców. W sali 100 (I p.) będą przebywać osoby z planu filmowego.
Dla wychowanków i rodziców będą udostępnione dwa WEJŚCIA TYMCZASOWE:
1. OD FOSY : dla osób parkujących przy ruinach zamku, należy przejść schodami na Fosę Zamkową i za placem zabaw jest wejście do MDK do sal: 013 (piwnica), 6 (parter), 101 (I p.) , 203, 206 (II p.)
2. PRZEZ CIM – impresariat – przy ul. Przedzamcze do sal: 03, 04 (piwnica) oraz 12/13 i 17 (parter)
Przy wejściach tymczasowych będą dyżury pracowników MDK – do pomocy rodzicom i wychowankom. Przy parkingu będzie stała tablica informacyjna. Na drzwiach wejściowych będą wisiały karty informujące o zmianach.
Ciągi komunikacyjne dla wychowanków, rodziców i pracowników będą odbywać się BOCZNYMI KLATAMI SCHODOWYM.
Część zajęć odbywa się poza budynkiem MDK. Od poniedziałku 27.09.21 zajęcia będą odbywały się zgodnie z tygodniowym planem. Bardzo przepraszamy za utrudnienia!