Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności. Kliknij aby wyłączyć powiadomienie.×

Skip navigation

Aktualności

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnościami

5 maja obchodziliśmy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W ramach obchodów tego dnia zapraszamy na Dzień godności, który organizujemy we współpracy z CKU Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli. Wystąpi Grupa ZET oraz grupa gitarowa z Młodzieżowego Domu Kultur. Koncert odbędzie się 21 maja 2024 o godz. 11:15 w Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu Read more »

Przeczytaj całość

Zapisy na zajęcia 2024/2025

Już 13 maja 2024 otwieramy zapisy na zajęcia MDK na rok szkolny 2024-2025. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i terminami rekrutacji. Rekrutacja na zajęcia odbywa się poprzez system VULCAN https://pozaszkolne.vulcan.net.pl/torun Wszelkie pytania w sprawie zapisów prosimy kierować na adres rekrutacja@mdktorun.pl

Przeczytaj całość

Otwarcie wystawy grupy plastyczne „Plastosfera”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż jednej z najmłodszych grup plastycznych – „Plastosfera”. Dzieci pod okiem Karoliny Jaworskiej badają swoją świadomość plastyczną, uczą się twórczego myślenia, ale ponad wszystko czerpią radość ze swobodnego rysunku.Poniedziałek 15 kwietnia, godz. 15:00, Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu, Galeria Młoda.  

Przeczytaj całość

Koncert z okazji Międzynarodowego Święta Tańca w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu ma przyjemność zaprosić Państwa na dwuczęściowy koncert taneczny z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Święta Tańca  w wykonaniu wychowanków MDK oraz Zespół Hulaj-Noga OPP Dom Harcerza. Będzie to uczta taneczna, która zabierze widzów w podróż po różnych stylach tanecznych. Wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia 2024 godz. 17.00 I część koncertu- występują Read more »

Przeczytaj całość

Spektakl pt. „INNY” w wykonaniu grupy Scena Młodych STUDIO P

To będzie niesamowita uczta teatralna. W najbliższą sobotę 13 kwietnia 2024 o godz. o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się premiera spektaklu „Inny” na motywach utworu Witolda Gombrowicza. Reżyseria: Lucyna Sowińska Opracowanie muzyczne: Igor Nowicki Grafika: Justyna Brozdowska Zapraszamy w sobotę do MDK

Przeczytaj całość

Koncert dziecięcy „Dziecka prawa – nasza sprawa”

Jako Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu dbamy o naszych wychowanków, chcemy aby czuli się u nas bezpiecznie. Oprócz aspektów artystycznych poruszamy takie tematy jak PRAWA DZIECKA. Grupa taneczno-wokalna HOPSASANKA pod okiem Pani Diany Barche przygotowała koncert pt. „Dziecka prawa -nasza sprawa” pokazujący poprzez taniec właśnie aspekt praw dziecka. Koncert odbędzie się 11 kwietnia 2024 o Read more »

Przeczytaj całość