Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności. Kliknij aby wyłączyć powiadomienie.×

Skip navigation

Aktualności

Ferie zimowe w MDK

Wszystkie miejsca na I tydzień zostały już zajęte. Zapraszamy na II tydzień. W czasie ferii zimowych, które przypadają w województwie kujawsko-pomorskim w terminie  30.01-10.02. 2023, Młodzieżowy Dom Kultury  przygotował ofertę dla dzieci w wieku 7 – 10 lat w formie warsztatów skupionych w bloki artystyczne w godz. od 10.00 – 15.00.

Przeczytaj całość

Zapraszamy do zespołu plastycznego Archipelag Twórczy!

Informujemy, że jest jeszcze wolnych kilka miejsc w zespole plastycznym Archipelag Twórczy w grupie przygotowującej do egzaminów na studia artystyczne. Jeśli myślisz o studiach artystycznych lub chciałbyś nauczyć się rysować i malować z natury, to zapraszamy we wtorki godz. 18.30-20.30

Przeczytaj całość

MDK zaprasza do udziału w wydarzeniach Toruńskiego Tygodnia Tolerancji

Bądźmy tolerancyjni wobec innych ludzi! Akceptujmy różnorodność! Bądźmy na nią otwarci! W środę 16 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Tolerancji! Święto to ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. Inicjatywa ta spowodowana była pogłębiającymi się zjawiskami nietolerancji, przemocy, nacjonalizmu, rasizmu i antysemityzmu, jakim towarzyszy marginalizacja i dyskryminacja mniejszości. W Toruniu Read more »

Przeczytaj całość

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie wiedzy o Mikołaju Koperniku! Szczegóły na stronach Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy oraz Urzędu Miasta Torunia. Zapisy do 3 listopada 2022. Finał konkursu 2 czerwca 2023. https://www.torun.pl/pl/konkurs-wiedzy-o-koperniku-wydluzamy-termin-zgloszen

Przeczytaj całość

Dołącz do nas na zajęcia plastyczno-ceramiczne!

Dołącz do nas! Zapraszamy dzieci w wieku 6-8 lat na zajęcia plastyczno-ceramiczne w czwartki o 14:00-15:30. Zajęcia prowadzi Gabriela Kutyba. Zwolniło się kilka miejsc i z radością przyjmiemy nowych adeptów sztuk plastycznych 🙂 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: mdk@mdktorun.pl. Wszystkie miejsca na sobotnie zajęcia z sensoplastyki zostały już zajęte.

Przeczytaj całość

Konkurs! „Palcem po partyturze”

KONKURS! Do wygrania 6 podwójnych zaproszeń na koncert „Duzi, mali i artyści! Palcem po partyturze”. Koncert odbędzie się 16.10.2022. w CKK Jordanki, o godz. 15.00 oraz o godz. 17.00. Co trzeba zrobić? Wystarczy podać nazwiska trzech rodzin z polskiej sceny muzycznej, w której kultywowane są tradycje muzyczne. Odpowiedź należny przesłać do piątku 14.10.2022 do godz. 12.00. na Read more »

Przeczytaj całość