Fotorelacja z koncertu „Młody Toruń zaprasza”

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Toruń” pn. „Młody Toruń zaprasza” już za nami. W imieniu zespołu dziękujemy wszystkim gościom za przybycie! Podczas koncertu mogliśmy podziwiać nowo zakupione stroje dzięki środkom otrzymanym w ramach projektu EtnoPolska 2021 realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

!!! UWAGA !!! ZMIANA WEJŚCIA do MDK

UWAGA !!!!! ZMIANA WEJŚCIA do MDK. W związku z kręceniem filmu „Filip” w MDK od czwartku (23.09.) do soboty (25.09.) GŁÓWNE WEJŚCIE do MDK (z ul. Przedzamcze) będzie WYŁĄCZONE Z UŻYTKOWANIA.

MŁODY TORUŃ ZAPRASZA

Młodzieżowy Dom Kultury i Stowarzyszenie Popierania Kultury Ludowej „Młody Toruń” zapraszają na koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Toruń” pn. „Młody Toruń zaprasza”.