Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności. Kliknij aby wyłączyć powiadomienie.×

Skip navigation

Aktualności

II FORUM EDUKACJI POZASZKOLNEJ

Zakończyło się II Forum Edukacji Pozaszkolnej ODKRYWAMY TALENTY, organizowane przez MDK i CKU TODMiDN. W prelekcjach i warsztatach z zakresu rytmiki, tańca towarzyskiego i tańca współczesnego wzięło udział 66 nauczycieli z przedszkoli i szkół podstawowych.

Przeczytaj całość

ELIMINACJE DO XXII EDYCJI SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW „OŚMIU WSPANIAŁYCH”

W dniu 07.03.2017 w Toruniu odbyły się eliminacje do XXII Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Jury w składzie: Danuta Samsel – przewodnicząca jury, główny specjalista WE UMT Ewa Skonieczka – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Jadwiga Wojciechowska – prezes Zarządu Fundacji Bank Żywności Janina Mirończuk – prezes Fundacji „Światło” Maria Jolanta Żydołowicz – dyrektor Fundacji Read more »

Przeczytaj całość

10 LAT CORTA JACA – KONCERT GALOWY

Zespół CORTA JACA powstał w 2006 roku w MDK i skupia młodzież w wieku 11–20 lat. Tancerze tańczą dla własnej satysfakcji, realizując swoją pasję, bez konieczności zdobywania medali i pucharów. Coraz wyższy poziom taneczny uzyskują dzięki wspólnej pracy pod okiem nauczyciela i choreografa–pani Anny Kannenberg.

Przeczytaj całość

Zapraszamy na ferie w MDK

Rozmaite warsztaty, zabawy kreatywne oraz imprezy kostiumowe tylko w Młodzieżowym Domu Kultury! Zapisy w impresariacie oraz w portierni MDK. Możliwość telefonicznej rezerwacji pod numerem: 56 622 14 77. Zapraszamy do MDK.

Przeczytaj całość

Zapraszamy na koncert zespołu wokalnego LET’S SING

Przeczytaj całość

Lucyna Sowińska z medalem THORUNIUM

Podczas koncertu noworocznego w CKK Jordanki, Prezydent Torunia Michał Zaleski uhonorował MEDALEM THORUNIUM (za zasługi dla miasta Torunia) Panią LUCYNĘ SOWIŃSKĄ, twórczynię teatru młodych STUDIO P istniejącego i działającego w MDK od 1972 roku. Serdecznie gratulujemy!  

Przeczytaj całość

Kolędowanie na Rynku Nowomiejskim

WESOŁE NUTKI oraz PSOTKI i ŚMIESZKI kolędowały przy szopce bożonarodzeniowej na Rynku Nowomiejskim. Przez godzinę rozbrzmiewały piękne kolędy, które przyciągały do szopki mieszkańców Torunia. Wszyscy bardzo chętnie kolędowali z wychowankami MDK.

Przeczytaj całość