Trzy Cztery ŚpiewajMy – wyniki konkursu

Dnia 23 maja 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej TrzyCztery.ŚpiewajMy! Po wysłuchaniu 9 solistów w wieku 5-6 lat jury w składzie: Natalia Smogulecka, Katarzyna Olszta-Zielińska oraz Piotr Stocki przyznało następujące nagrody:

III Nagroda Amelia DziemeckaSzkoła Podstawowa w Łysomicach

II Nagroda Paulina LotekPrzedszkole w Małej Nieszawce

I Nagroda Natalia BłendowskaMDK Toruń

Dnia 23 maja 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej TrzyCztery.ŚpiewajMy! Po wysłuchaniu 32 solistów w wieku 7-9 lat jury w składzie: Natalia Smogulecka, Katarzyna Olszta-Zielińska oraz Piotr Stocki przyznało następujące nagrody:

Wyróżnienia:

Nina Pękala,
Basia BazylewiczSSPS „Edukacja” Toruń,
Gabriela MigdaModern Academy Prywatna Szkoła Podstawowa,
Milena BarańskaSSPS Edukacja,
Aleksandra AntczakMDK nr 5 Bydgoszcz

III Nagroda
Marta Kukowska,
Jagoda Syrocka

II NagrodaMartyna DardzińskaModern Academy Prywatna Szkoła Podstawowa

I NagrodaXavier KorzybskiGminne Centrum Kultury w Małej Nieszawce

Dnia 23 maja 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej TrzyCztery.ŚpiewajMy! Po wysłuchaniu 13 zespołów w wieku 5-9 lat jury w składzie: Natalia Smogulecka, Katarzyna Olszta-Zielińska oraz Piotr Stocki przyznało następujące nagrody:

Kat.5-6 lat

Wyróżnienia: Pola Walaszek, Melania Dorosz, Jurek Fafiński, Michał Zawieja SSPS „Edukacja” Toruń

III Nagroda: Patrycja Hajkowicz , Zuzanna Lipka, Jakub Kazimierczak

Remigiusz PiątekPrzedszkole Niepubliczne„Raczek” Toruń

II Nagroda: FIKU MIKUMDK Toruń

I Nagroda:„Śpiewające Biedronki”Jagna Zaleśna, Pola Krzemińska, Aleksander Trzciński z Prywatnego Przedszkola Calineczka w Toruniu

Kat.7-9 lat

III Nagroda: Duet: Basia Bazylewicz i Milena BarańskaSSPS „Edukacja” Toruń