Teatr Przedsiębiorstwo Indywidualnej Groteski z o.o. (P.I.G. z o.o.), serdecznie zaprasza na spektakl „Witaj”, który odbędzie się 11 października 2019 r., (piątek) o godz. 11.00 w MDK, ul. Przedzamcze 11/15. Spektakl jest laureatem regionalnych i ogólnopolskich festiwali teatralnych.

W Witaj opowiadamy o ogromnej pustce, samotności, o pytaniach  bez odpowiedzi. Pytaniach banalnych dla dorosłych a dla młodego człowieka  priorytetowych – na których buduje swoją tożsamość i relacje z otoczeniem.  Młody człowiek tworzy sobie kolorowy świat zastępczy, ucieka w rzeczywistość wirtualną ale to nie pomaga – już wie, że różowe okulary to bzdura. Chce być członkiem rodziny a nie… „pomocą domową” czy maskotką. Krzyczy więc chwytając za najbardziej prymitywną broń – agresję, nie zastanawiając się, że wyrządza  zło sobie i innym.