Toruńska aktorka Joanna Żurawska na festiwalu „Kontakt”

Trwa 25. Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Kontakt”. Na dużej scenie teatru W. Horzycy zobaczymy wywodzącą się z Torunia aktorkę Joannę Żurawską, absolwentkę MDK z zespołu Sceny Młodych Studio P. Teatr z Gniezna, w którym aktualnie występuje został zaproszony z oryginalnym spektaklem pt. „Krótka rozmowa ze Śmiercią”. Przedstawienie podejmuje dyskusję o równości wszystkich ludzi w obliczu śmierci. Adaptacja dzieł literatury staropolskiej napisanych 500 lat temu brzmi bardzo współcześnie. Widowisko jest atrakcyjne wizualnie i muzycznie. Recenzenci wyróżniają rolę Kusicielki Śmierci kreowaną przez Joannę Żurawską. Spektakl zostanie pokazany w poniedziałek 31 maja 2021 r. o godz. 18:00.

Studio P cieszy się na spotkanie z Joanną po latach… Pamiętamy Jej niezwykły matowy głos, urodę i talent wyrażany w przedstawieniach Studia P „Ciamkanie”, „Pan Tadeusz”, spektaklach muzycznych, a także recytacje nagradzane w konkursach krajowych, a następnie za granicą, gdzie reprezentowała Polskę.

PS. Rzecznikiem prasowym festiwalu „Kontakt” jest także absolwent Studia P Grzegorz Janikowski.

Życzymy powodzenia!