„Jestem A.D. 2021” – premiera teatru Studio P.

Jestem A.D. 2021” – premiera teatru Studio P

Premiera zespołu Scena Młodych Studio P została przyjęta entuzjastycznie przez liczną publiczność w sali widowiskowej MDK, zespół bisował, dwukrotne owacje na stojąco, wypowiedzi młodzieży przerywano oklaskami. W końcu goście razem z aktorami śpiewali wiersz Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy się nie zdarza”.

We wstępie do przedstawienia Lucyna Sowińska autorka scenariusza i reżyserka spektaklu literackiego „Jestem A.D. 2021” z muzyką Igora Nowickiego, powiedziała, że „w procesie twórczym Studia P zegary i serca biły jakby mocniej”.

To był wspaniały rok – pisze w podziękowaniu Maria Fiałkowska, jedna z autorek wierszy, mimo, że trudny. Taki też był finałowy spektakl.

Gratulujemy !