Pop Opera Cover Songs – Izabela Metler

Zapraszamy na karnawałowy koncert pt. „Pop Opera Cover Songs”, który odbędzie się w 20 stycznia 2023 roku.  W koncercie tym wystąpi Izabela Metler (mezzosopran) – laureatka konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, a także Institut für Musiktheater w Karlsruhe. Śpiewaczka świetnie  odnajduje się w łączeniu dwóch stylów: popu i śpiewu operowego, w tzw. PopOperze. Koncertuje m.in. w Niemczech, Polsce, Francji, Słowacji. W koncercie usłyszymy utwory z jej ostatniej płyty , np. Powrócisz Tu, Pytasz Mnie, Dancing Queen,  The Winner Takes It All, The Show Must Go On, Habanera.

Zapraszamy do sali widowiskowej MDK, w piątek 20 stycznia 2023 o godzinie 19.00. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w sekretariacie MDK (w godzinach 10.00 – 18.00).