ELIMINACJE DO XXII EDYCJI SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW „OŚMIU WSPANIAŁYCH”

W dniu 07.03.2017 w Toruniu odbyły się eliminacje do XXII Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Jury w składzie:

Danuta Samsel – przewodnicząca jury, główny specjalista WE UMT

Ewa Skonieczka – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

Jadwiga Wojciechowska – prezes Zarządu Fundacji Bank Żywności

Janina Mirończuk – prezes Fundacji „Światło”

Maria Jolanta Żydołowicz – dyrektor Fundacji Ducha Na Rzecz Rehabilitacji Naturalnej Ludzi Niepełnosprawnych

Joanna Sandecka-Laps – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Siostra Jadwiga Kossakowska – dyrektor Centrum Pielęgnacji „Caritas”

Marek Fuerst – członek Zarządu Fundacji „Arkadia”

Do konkursu zgłoszono 7 kandydatów z toruńskich szkół. Po wnikliwej analizie zgłoszeń i wysłuchaniu kandydatów, jury wyłoniło 5 laureatów – Wspaniałych Torunia 2017. Są to:

1.Sara Maja Buczyńska – Zespół Szkół nr 10

2.Marta Kozakiewicz – Zespół Szkół Technicznych

3.Mateusz Dariusz Pająk – Zespół Szkół Technicznych

4.Michalina Julia Schulz – Zespół Szkół nr8

5.Martyna Żuczek – VII Liceum Ogólnokształcące

Jury nie przyznało wyróżnienia.

Jury postanowiło, że w eliminacjach ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 6-7.04.2017 w Warszawie podczas przesłuchań ogólnopolskich, Toruń reprezentować będzie Marta Kozakiewicz – Zespół Szkół Technicznych.

Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu
ul. Przedzamcze 11/15, 87-100 Toruń
tel: (56) 622 14 77, tel: (56) 622 46 37
e-mail: mdk@mdktorun.pl
Centrum Informacji Młodzieży
ul. Przedzamcze 11/15, 87-100 Toruń
tel: (56) 654 04 58
e-mail: cim@mdktorun.pl

Copyright 2024 – Powered by: Design-it | Codebees