Dla Pauliny – charytatywnie

Młodzieżowy Dom kultury w Toruniu mając na celu pomoc finansową dla byłej wychowanki MDK Pauliny Wawrzyniak, organizuje Koncert Charytatywny połączony z kiermaszem i aukcją.  Akcja organizowana jest wspólnie z Fundacją Kosmiczna Droga Do Gwiazd im. Damiana Laskowskiego.

Paulina to młoda kobieta, która w wyniku choroby nowotworowej i zaawansowanej cukrzycy nie może pracować, a niewielka renta nie wystarcza na wydatki związane
z leczeniem i powrotem do zdrowia.

Nasze działania w roku 2018 pozwoliły zgromadzić środki, które ułatwiły Paulinie walkę o powrót do zdrowia i w tym roku również podejmujemy starania, aby naszą byłą wychowankę wesprzeć finansowo.

Koncert taneczny Zespołu Pieśni i Tańca „Młody Toruń”odbędzie się 24 listopada 2019 r w Młodzieżowym Domu Kultury.  Będziemy sprzedawać i licytować dary pozyskane od sponsorów.

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych – Małgorzata Pluta-Gromadzka tel. 665 637 136.