Fortepian Chopina, czyli Norwid na rockowo!

Stowarzyszenie „Okno na Kulturę” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie artystyczno-edukacyjne realizowane w ramach projektu Koncert poetycko-edukacyjny pt. „Fortepian Chopina” dofinansowanego przez Gminę Miasto Toruń.

PSOTKI i ŚMIESZKI – teledysk

Obraz do teledysku został nagrany podczas wyjazdu na plener plastyczny do Fundacji Piękniejszego Świata w Skłudzewie. Dziękujemy Państwu Warmbierom za użyczenie tak pięknego miejsca.

LICZBA WOLNYCH MIEJSC na zajęcia w MDK w roku szkolnym 2019/2020

Scena Młodych Studio P – spektakl wokalny

W emocjonującą podróż przez utwory ze słynnych musicali zabierze nas Adrianna Jałocha, tegoroczna absolwentka Studium Wokalno Aktorskiego. W scenicznych duetach towarzyszyć jej będzie Łukasz Wawreniuk. Muzyczny wieczór wzbogacą wiersze śpiewane przez Scenę Młodych Studio P. Bilet wstępu 1 grosz.

LATO BEZ NUDY

Lato oraz wakacje 🏝️🏖️są coraz bliżej dlatego już teraz przedstawiamy Wam naszą wakacyjną ofertę zajęć otwartych. Zajęcia są bezpłatne a liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do MDK 🤩🤩🤩