STUDIO P w Teatrze Jaracza

STUDIO P uczestniczyło w spektaklu „Operetka” Witolda Gombrowicza w Teatrze Jaracza w Łodzi.
W przedstawieniu granym i śpiewanym z dużym temperamentem jedną z głównych ról kreuje absolwent Studia P aktor teatralny i filmowy Krystian Pesta.
Po 3 godzinnym występie, przyjętym przez publiczność owacyjnie, była okazja do rozmowy z Krystianem, wieloletnim uczestnikiem Studia P, który dla młodszych kolegów prowadził warsztaty aktorskie. Dowiedzieliśmy się, że 26 maja 2019 r. wystąpi w Toruniu na festiwalu „Kontakt” w Teatrze W. Horzycy w sztuce „Panna Julia” Strindberga. Warto pomyśleć wcześniej o biletach na to przedstawienie. W poprzednich edycjach „Kontaktu” na scenie toruńskiej grały absolwentki Studia P, aktorki Małgorzata Kożuchowska, Dagna Dywicka, Rozalia Mierzicka. Marzenia się spełniają.
W marcowym wywiadzie w Radiu Gra Krystian Pesta powiedział „mój kręgosłup artystyczny wypracowała pani Lucyna Sowińska”.

Życzymy dalszych sukcesów.