„Zasługi dla kultury polskiej” – Jacek Beszczyński

Z przyjemnością informuję, że za „zasługi dla kultury polskiej” JACEK BESZCZYŃSKI został wczoraj w Bydgoszczy uhonorowany  NAGRODĄ ARTYSTYCZNĄ ZWIĄZKU LITERATÓW POLSKICH. Jacek Beszczyński jest autorem publikowanych utworów poetyckich dla dzieci i dorosłych; jest znanym w Toruniu, regionie i kraju bardem i animatorem działań artystycznych oraz charytatywnych. Śpiewa piosenki własnego autorstwa, jest tłumaczem utworów z innych języków. W MDK przez wiele lat ćwiczył i występował z zespołem teatru Scena Młodych Studio P. Oglądaliśmy Jacka Beszczyńskiego na różnych scenach podczas świetnie przyjmowanych przez publiczność koncertów – także gościnnie występował na Scenie Muzycznej MDK w Toruniu.

Serdecznie gratuluję!