NA JĘZYKACH – III Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Toruński Młodzieżowy Dom Kultury poleca uwadze Państwa III Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Na Językach„, który odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2015 r. w Toruniu. Festiwal adresowany jest do młodzieży od 16 roku życia wysoko wzwyż! Oprócz możliwości prezentacji wokalnej, a tym samym konfrontacji z najlepszymi wokalistami w Polsce i za granicą, festiwal daje możliwość poznania kultury wokalnej, rozrywkowej innych narodów.
Festiwalowi towarzyszą imprezy integracyjne, animujące wszystkich uczestników festiwalu, pozwalające na przeżycie niezapomnianych wrażeń w pięknych plenerach Torunia i okolicy.
Zwracam się z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu dołączonego regulaminu festiwalu, programu festiwalu wśród osób dla których śpiew jest pasją, sposobem wypowiedzi, sensem życia. Zapraszamy Państwa do udziału w festiwalu. Liczymy, że nadchodząca edycja stanie się wspólnym, radosnym świętem piosenki w Toruniu.
Wszelkich informacji na temat festiwalu udziela dyrektor festiwalu Iwona Ziemińska-Bącal: 601 23 78 22, zieminska-bacal@wp.pl

Szczegółowe informacje na temat festiwalu zawiera załączony regulamin i program festiwalowy:

Regulamin NA JĘZYKACH

Program NA JĘZYKACH